מיתוג לעסקים

מיתוג לעסקים


בניית מיתוג לעסקים: יצירת רושם ראשוני, העברת מסרים, הנעה לפעולה.

 

מהו מיתוג לעסקים?

יכול להיות שבידכם רעיון, מוצר או מערך שירות חדשני וסביר להניח שהנכם משווקים רעיון, מוצר או מערך שירות שיש לו מתחרים רבים בשוק. השאלה הגורלית בזמן שהמוצר והמחיר אינם הגורמים המכריעים בתהליך הרכישה של לקוחותיכם הקיימים והפוטנציאליים, היא כיצד יוצרים את הבידול מול המתחרים הרבים?

מיתוג לעסקים עונה על הצורך של המניע השיווקי הסמוי והגלוי אשר גורמים לצרכנים לרכוש מוצרכם או שירותכם. מיתוג עסקי הוא הערך המוסף שלכם שבעזרת לוגו, מסר שיווקי ייחודי או סלוגן (positioning) , סרטון תדמיתי ועוד יוצרים שפה פרסומית אחידה דרכה תוכלו להבליט את השוני והייחודיות שלכם ובכך ליצור יתרון תחרותי.

כיצד בונים מיתוג לעסקים?
באם הינכם משווקים מוצר או שירות, באם קהל היעד הינו הצרכן הסופי או B2B, על ידי בניית קונספט שיווקי קריאטיבי וייחודי אנו יוצרים עבורכם שפה פרסומית, לוגו ומסר שיווקי (סלוגן). בתהליך בניית המיתוג אנו עורכים אפיון עסק על מנת להכיר את המוצר/השירות, קהלי היעד, הסביבה העסקית, ערכי החברה, המטרות ויעדיה. על בסיס האפיון אנו מבליטים את ייחודיות העסק ויוצרים מסר שיווקי ייחודי אשר מעביר בתודעת הצרכנים את עמדתכם, ערככם ואת המסר המרכזי של המותג שייקלט בתודעת הצרכנים. הסטודיו לגרפיקה לשירותכם ביצירת קונספט שיווקי, לוגו, מסר שיווקי ייחודי ושפה פרסומית ביצירתיות וקריאטיביות שיעשו את ההבדל.

מסמכים שיווקיים אונליין
מסמכים שיווקיים אונליין: עיצוב חתימת מייל, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב עלון אינטרנטי עם הסבר קצר על החברה, מוצריה, שירותיה, פולדר מעוצב, מגזין דיגיטאלי עם תוכן מורחב על העסק שלכם, סרטוני תדמית כשכל המסמכים בעלי שפה פרסומית, גרפיקה ומסרים שיווקיים אחידים וייחודיים לעסק.

בואו ליצור את הקונספט השיווקי הייחודי לעסק שלכם לבניית מיתוג עסקי שיצור את הבידול.

 

צרו קשר העכשיו לשיווק באינטרנט עם תוצאות או התקשרו 073-7373032

Please follow and like us:
כישורים

פורסם ב

אפריל 10, 2018