עיצוב ומיתוג עסקים

עיצוב ומיתוג עסקים

עיצוב ומיתוג עסקים מקצועי: יצירת רושם ראשוני, העברת מסרים עם הנעה לפעולה.

מהו מיתוג עסקי?

יכול להיות שבידכם רעיון, מוצר או מערך שירות חדשני וסביר להניח שהינכם משווקים רעיון, מוצר או מערך שירות שיש לו מתחרים רבים בשוק. השאלה הגורלית בזמן שהמוצר והמחיר אינם הגורמים המכריעים בתהליך הרכישה של לקוחותיכם הקיימים והפוטנציאליים, היא כיצד יוצרים את הבידול מול המתחרים הרבים?

מיתוג עסקי עונה על הצורך של המניע השיווקי הסמוי והגלוי אשר גורמים לצרכנים לרכוש מוצרכם או שירותכם. מיתוג עסקי הוא הערך המוסף שלכם שבעזרת לוגו, מסר שיווקי ייחודי או סלוגן (positioning) , סרטון תדמיתי ועוד יוצרים שפה פרסומית אחידה דרכה תוכלו להבליט את השוני והייחודיות שלכם ובכך ליצור יתרון תחרותי.

כיצד בונים מיתוג עסקי?
באם הינכם משווקים מוצר או שירות, באם קהל היעד הינו הצרכן הסופי או B2B, על ידי בניית קונספט שיווקי קריאטיבי וייחודי אנו יוצרים עבורכם שפה פרסומית, לוגו ומסר שיווקי (סלוגן). בתהליך בניית המיתוג אנו עורכים אפיון עסק על מנת להכיר את המוצר/השירות, קהלי היעד, הסביבה העסקית, ערכי החברה, המטרות ויעדיה. על בסיס האפיון אנו מבליטים את ייחודיות העסק ויוצרים מסר שיווקי ייחודי אשר מעביר בתודעת הצרכנים את עמדתכם, ערככם ואת המסר המרכזי של המותג שייקלט בתודעת הצרכנים. הסטודיו לגרפיקה לשירותכם ביצירת קונספט שיווקי, לוגו, מסר שיווקי ייחודי ושפה פרסומית ביצירתיות וקריאטיביות שיעשו את ההבדל.

מסמכים שיווקיים אונליין
מסמכים שיווקיים אונליין: עיצוב חתימת מייל, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב עלון אינטרנטי עם הסבר קצר על החברה, מוצריה, שירותיה, פולדר מעוצב, מגזין דיגיטאלי עם תוכן מורחב על העסק שלכם, סרטוני תדמית כשכל המסמכים בעלי שפה פרסומית, גרפיקה ומסרים שיווקיים אחידים וייחודיים לעסק.

בואו ליצור את הקונספט השיווקי הייחודי לעסק שלכם עם בניית מיתוג עסקי שיצור את הבידול.

צרו קשר או התקשרו 073-7373032 לשיווק באינטרנט עם תוצאות

Please follow and like us:
כישורים

פורסם ב

אפריל 10, 2018

Open chat
Nextweb שלום,
יש לי שאלה בנוגע לשיווק וקידום העסק שלי. אנא חזרו אלי. תודה
Powered by