פעילות שיווק באינטרנט

פעילות שיווק באינטרנט

פעילות שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט הנו המדיום בעל ביקוש הגבוה ביותר ובזירה אחת גלובלית נפגשים עסקים וצרכנים, חברים וקרובים ובכל רגע נתון, נחשפים הגולשים למסרים שיווקיים של העסק שלכם. גם למחרת או שנה לאחר חשיפת המסר (כתבה או סרטון ועוד) הקישורים שיצרתם עדיין קיימים וגולשים רבים פוגשים עדיין במסרים. פעילויות שיווק באינטרנט מגוונות ונותנות פתרון כולל לשיווק עם תוצאות בגיוס, שימור לקוחות וגידול המכירות.

קידום אתרים  בגוגל SEO – קידום אורגני
קידום אתרים בגוגל או SEO-Search Engine Optimization, הנה פעילות משמעותית באסטרטגיית השיווק בטווח הארוך של העסק באינטרנט. קידום אתרים מתאפשר בראש ובראשונה באתרים אשר בנויים לקידום אתרים במנועי החיפוש גוגל ועוד. ישנם אתרים ששפת התכנות שלהם מאוד מקשה על קידום האתר או שקידום האתר ידרוש מאמץ ועלויות גבוהות מידי.
אנו בונים אתרים במטרה לבצע קידום אתרים בצורה ידידותית ועל פי האלגוריתם של גוגל. בגלל שגוגל משנה ומפתחת את אלגוריתם החיפוש שלה, דבר שיכול להשפיע על קידום האתר, נקסט ווב מספקת אתרים מתקדמים עם יכולת עדכון להתאמת דרישות אלגוריתם החיפוש של גוגל.
קידום אתרים בגוגל מאפשר לך ליצור קישורים מקודמים במילות חיפוש, אותם מגדירים מראש על פי תכנית שיווק ומטרות העסק.
יתרונות משמעותיים של קידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים, באים לידי ביטוי בשיווק באינטרנט עם תוצאות ארוכות טווח. עם פרסום ממומן בגוגל או פעילות שיווק ממומן עם באנרים ועוד, ברגע שמפסיקים את הפעילות הממומנת (בתשלום לפרסום) הקישורים נעלמים והעסק כבר לא המפה. עם פעילות קידום אתרים בגוגל, גם אחרי עבודת קידום אתר, הקישורים זמינים לאורך זמן ויוצרים טראפיק traffic אורגני איכותי ללא תשלום! להמשך קריאה >> לחץ כאן קידום אתרים בגוגל

שיווק ויראלי ברשתות חברתיות  –  הדרך היעילה והזולה ביותר להפצה המונית באינטרנט. יתרונות של השיווק הויראלי רבים ומשמעותיים עם עלויות נמוכות יחסית, קהל מפולח, מיתוג מתקדם והפצה המונית. שיווק ויראלי נעשה בעיקר ברשתות חברתיות פייסבוק FACEBOOK, אינסטגרם Instagram, יוטיוב YOU TUBE, קפה דה מרקר THE MARKER CAFE, טוויטר TWITTER.

כל פעילות שיווק באינטרנט מתבססת על אפיון שאנו עורכים במטרה להכיר את הסביבה העסקית, את המטרות ויעדי החברה, את קהלי היעד השונים, את החוזקות והחולשות מול המתחרים ומאפיינים נוספים רבים שיתורגמו לתוכן, לקופירייטינג ולמסרים שיווקיים שמניעים לפעולה ולגרפיקה.

תוצאות פעילות שיווקית באינטרנט נמדדות על ידי נתונים ומספרים שנלקחים ממערכת סטטיסטיקות שאנו מספקים לכם לכל תקופת הפעילות. בכל רגע נתון הנכם מקבלים תמונת מצב מדויקת על מה שעובד יותר טוב, מה פחות ומה נדרש לשנות על מנת לשפר תוצאות. ניתוח הסטטיסטיקות שאנו מבצעים במהלך הפעילות השיווקית הינו החלק האסטרטגי החשוב ביותר במהלך הפעילות.

פעילויות שיווק באינטרנט עונות בו זמנית על הצרכים השיווקים העיקריים של העסק שלך:

 גיוס לקוחות חדשים ממוקדי מטרה וקהלי יעד
 שימור לקוחות קיימים על ידי ניהול דיאלוג אישי ומתמשך
 העצמת המותג תוך חשיפה רחבה ורלוונטית ושיווק וויראלי

 גידול בפוטנציאל המכירות – אנו מספקים לכם פתרון כולל לפעילויות שיווק מגוונות באינטרנט: בניית אסטרטגיית שיווק, בניית תכנית שיווקית, בניית מועדון לקוחות באינטרנט, בניית תשתיות- עיצוב בניית אתרים (מיניסייט, דפי נחיתה, גרפיקה, מודולים אינטראקטיביים, מערכת סטטיסטיקות), כתיבת מסרים שיווקיים שמניעים לפעולה, חשיפת תכנים והפצתם- שיווק וויראלי, שיווק ברשתות חברתיותדיוור במייל, ניהול קמפיין במנועי חיפוש PPC, קמפיין באנרים, קמפיין בסלולר ועוד.

פרסום ויחסי ציבור מבוסס תוכן
פעילות שיווקית מבוססת תוכן הנה פעילות שיווקית במהלכה אנו יוזמים את הפניות אל הגולשים תוך חשיפת תכנים באתרי תוכן ממוקדים, ברשתות חברתיות, בדיוור במייל בהתאם לחוק דואר זבל ובדרכים נוספות שמביאות אותנו לפגוש את קהלי היעד הממוקדים ביותר למותג, מוצר או לשירות. חשיפת התכנים מלוות בקישור דינמי שמוביל לדפי נחיתה ו/או מיניסייט שאנו יוצרים לתקופת הפעילות. האינטרנט האינטרנטית הנה המקור המוביל לחיפוש מידע שהנכם מפרסמים יחד עם המסרים השיווקיים.
 

פרסום וקמפיין PPC במנועי חיפוש

פעילות שיווקית ב-PPC במנועי חיפוש (per per click או תשלום לפי הקלקה) הנה פעילות שמתבצעת במנועי חיפוש שונים כמו גוגל, ייהו, מרלין ועוד רבים. פעילות ה-PPC מאפשרת לך ליצור מודעות פרסום ממוקדות מטרה וקהלי יעד כאשר התנועה שאנו יוצרים מול הגולשים נעשית על ידי הגדרת מושגים (ביטויים, מילות חיפוש, תחומי עניין, נתונים דמוגרפים ועוד) ולכל אחד מהם, עלות הקלקה משלה. היתרון בפעילות השיווקית מבוססת PPC , לדוגמה קמפיין פרסום בגוגל אדוורדס, הנו בתנועה המהירה יחסית שהקמפיין יוצר, עם כניסות רבות לאתר החברה, למיניסייט או לדפי נחיתה, כתוצאה מחשיפות והקלקות על המודעות. ניהול הקמפיין ואופטימיזציה לקמפיין שאנו מבצעים עבורכם הנם החלק המקצועי והאסטרטגי החשובים ביותר בפעילות זו לתוצאות הקמפיין.
פרסום ויחסי ציבור בדיוור במייל
מה דעתכם לשלוח בלחיצת כפתור אחת, מאות או אלפי מיילים בבת אחת כשכל נמענן יקבל מייל אישי הנושא את שמו הפרטי ומסרים אישיים נוספים? דיוור במייל הנו אחד הכלים המובילים בתוצאות הקמפיינים שאנו יוצרים תוך חשיפת מסרים שניתן לתכנן מראש ולשלוח לנמענים בהתאם לתקופת הוותק שלהם ברשימת התפוצה שלכם. אנו מספקים מערכת דיוור מתקדמת (בהתאם לחוק דואר זבל) שתאפשר לכם לשלוח דיוור מעוצב לפי השפה הפרסומית שלכם, עם קישורים דינמיים חיצונים המובילים לדף נחיתה, למיניסייט שיצרנו לצורך הפעילות או כתובות אינטרנט נוספות. דיוור במייל הנו חלק מאסטרטגיית השיווק באינטרנט עם מטרות מוגדרות מראש וניתוח סטטיסטיקות דרכו אנו מפיקים לקחים לשיפור הפעילות. אתם תדעו בכל רגע נתון כמה נמענים פתחו את המייל, מי פתח את הקישורים, כמה קישורים נפתחו, באיזה שלב נפתחו הקישורים, עד כמה המסרים הניעו לפעולה משלב הגדרת "נושא" של המייל ועד הלחיצה על הקישורים. דיוור במייל הנו כלי מדיד, אינטראקטיבי בעל חשיפה רחבה העונה על יתרונות השיווק הוויראלי.
פרסום באנרים
 יוצאים במבצע לתקופה מוגדרת וצריכים חשיפה המונית מול קהלי יעד מגוונים?
 רוצים לצאת בפעילות מותגית וליצור את הבאז הרחב ביותר?
אחת הדרכים לחשוף את המותג או המוצר שלכם בהיקפים גדולים מאוד היא ליצור מודעות פרסום מעוצבות (סטטי אך לרוב בפלאש) עם תוכן ומסרים שיווקיים שמניעים לפעולה ולצאת למסע פרסום בבאנרים באתרי תוכן וברשתות החברתיות לחשיפה המונית.
פרסום בטכנולוגיית הסלולר
מה דעתכם לשלוח ברכה אישית ליום הולדת או ליום נישואים ללקוחותיכם? הפרסום הסלולרי ההולך ומתפתח מאפשר ללקוחותיכם לקבל עדכונים שוטפים על המוצרים/השירותים, המבצעים והזמנות אישיות בצירוף למסרים שיווקיים עם הנעה לפעולה. הפרסום בסלולר מאפשר לכם חשיפה ממוקדת וחיזוק הקשר האישי עם לקוחותיכם. הפרסום דרך הסלולר הוא כלי שיווקי מדיד שמאפשר לכם בכל רגע נתון למדוד תוצאות.
צרו קשר עוד היום או התקשרו 073-7373032 
כישורים

פורסם ב

אפריל 10, 2018