כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית, תוכן שיווקי ומסרים שיווקיים

כתיבה שיווקית ומסרים שיווקיים הם אחד הגורמים המשפיעים ביותר על תוצאות השיווק באינטרנט. כתיבת תוכן שיווקי נעשית בהתאמה מלאה מול 3 השחקנים העיקריים המעורבים בתהליכי השיווק באינטרנט:

  1. העסק ומטרותיו
  2. הגולש וצרכיו/רצונו
  3. מנועי החיפוש והאלגוריתם המשתנים מפעם לפעם
תוכן שיווקי ומסרים שיווקיים הם בעלי ערך עליון באתר האינטרנט או בדפי הנחיתה:

1. דרך התוכן השיווקי והמסרים השיווקיים מצליחים להבליט את ייחודיות העסק שעונה בעצם לשאלה הנפוצה "מה עושה אותי שונה ממתחרים רבים בשוק?" דרך הכתיבה השיווקית אנו יוצרים לעסק מיצוב positioning דרכו הלקוחות מזהים את ייחודיות העסק שמצטייר בעיני הלקוחות כפי שרצינו.

2. הנעה לפעולה – שיווק באינטרנט הנו ערוץ שיווק דינמי, אינטראקטיבי המאפשר לך ליצור עבודה בכל זמן גם כשהעסק סגור! הנעה לפעולה היא ערכו המוסף של השיווק באינטרנט ועלינו ליצור תוכן שיווקי ומסרים שיווקיים שיניעו לפעולת הרשמה או רכישה דרך אתר האינטרנט או דרך דפי הנחיתה. תוצאות השיווק באינטרנט נמדדות עם אחוזי המרה של הרשמות ו/או רכישות באתר.

3. כתיבת תוכן לקידום אתר אינטרנט SEO – לאחר שדאגנו לגולש על ידי יצירת תוכן מושך, יצירתי, איכותי.. ולאחר שדאגנו לעסק על ידי הרשמה או מכירה באתר האינטרנט או דפי הנחיתה, עלינו ליצור את התכנים בהתאמה מלאה למנועי החיפוש אשר סורקים את התוכן ומעבדים את נתוני צפיפות מילות החיפוש שכתבנו לאתר האינטרנט. ישנם כלים חינמים לבדיקת איכות התוכן באתרי האינטרנט. כלים אלו מאפשרים לך לשפר משמעותית את קידום אתר האינטרנט כאשר שמים את הדגש על מילות החיפוש דרכם נרצה לקדם את אתר האינטרנט.

כתיבה שיווקית לאתר אינטרנט או כתיבת תוכן שיווקי לדפי נחיתה דורש אפיון מקדים ומעמיק על העסק, המוצרים/השרותים, המטרות והיעדים, הסביבה העסקית בה מתנהל העסק. אלמנטים אלו הם המתכון המושלם לחיבור המסרים השיווקיים שנרצה להעביר לגולשים ודרכם נבליט את ייחודיות העסק.

תהליך הכתיבה השיווקית לאתר אינטרנט שונה מתהליך הכתיבה השיווקית לדפי הנחיתה.

אם הגולש מקדיש לנו 30 שניות לערך לקבל את הרושם הראשוני באתר האינטרנט, בדפי הנחיתה הרושם הראשוני והמשיכה למסר השיווקי נעשה תוך 20 שניות בממוצע בלבד! הזמן שלנו להעביר את המסר הרצוי ולהביא את הגולש לפעולת הרשמה או רכישה באתר האינטרנט או בדפי הנחיתה הינו תהליך מאוד קצר ולכן נדרשת עבודה מקצועית שתביא בסופו של תהליך את התוצאה.

צרו קשר או התקשרו 073-7373032 עכשיו לשיווק באינטרנט עם תוצאות

כתיבה שיווקית 

כישורים

פורסם ב

אפריל 9, 2018