פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

פרסום ממומן בגוגל Google Adwords 

 

פרסום ממומן בגוגל הוא ערוץ לשיווק ומכירות שפועל בצורה מהירה יותר מפרסום אורגני. פרסום ממומן מאפשר לך לקבל חשיפה רחבה וממוקדת תוך זמן קצר. בניגוד לקידום אורגני אשר דורש בניית קישורים רבים ברשת ללא פרסום ממומן. מתי אנו רוצים להשתמש בפרסום ממומן בגוגל:

1. כאשר אין אנו מקדמים אתר באינטרנט. קידום אתר הוא כלי מאוד משתלם בטווח הארוך כאשר יוצרים קישורים רבים ברשת על ידי מילות חיפוש רלוונטיות לגולשים עם תוצאות חיפוש חודשי גבוה.

2. כאשר יש לנו אתר אינטרנט מקודם אך אנו רוצים להגביר את מספר החשיפות באופן כללי או בעקבות פעילות שיווק באינטרנט מוגדרת עם מטרות ויעדים.

גוגל מעניקה שוברי מתנה לקמפיין חדש בגוגל אדוורדס!

פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל

                        

צור קשר וקבל הקופון של עד ₪400 לפרסום ב- Google בעלות של ₪100 בלבד או ללא כל השקעה! (בהתאם לתנאי השימוש של גוגל עבור הקופון) תוכל לנצל את ההטבה ולהיחשף ללקוחות חדשים רבים אשר מחפשים את המוצרים או השירותים שמטרתך למכור, להגיע ללקוחות פוטנציאליים אשר יוכלו למצוא את האתר שלך בקלות על ידי חיפוש רלוונטי ב- Google.

אני מזמינה אותך להתנסות כבר עכשיו בפרסום בגוגל ולגלות כמה קל, פשוט ונוח למשוך לקוחות חדשים לעסק שלך דרך אתר האינטרנט שלך, בעזרת פרסום בקישורים הממומנים של גוגל. בעזרתם, תוכל להציג את המודעה שלך ברגע בו גולשים מחפשים ביטויים הקשורים לתחום עיסוקך ולהגיע לקהל יעד ממוקד ורלוונטי בקלות ובמהירות.

כיצד זה עובד?: בכדי ליהנות מההטבה עליך ליצור קשר דרך אתר בציון בקשה לקופון להקמה מיידית לקמפיין ממומן בגוגל. אשוב אליך במייל עם קוד הקופון לפרסום ב- Google Adwords שתוכל לממש בתוך חודש מזמן הזנת קוד הקופון שקיבלת.

פרסום ממומן בגוגל: משלמים רק על תוצאות. עם פרסום ממומן בגוגל משלמים רק כאשר לקוח פוטנציאלי מקליק על המודעה שלך. הנך קובע כמה לשלם לכל קליק על פי המלצות של גוגל. עלות להקלקה משתנה בין מילות החיפוש כאשר עלות מילת החיפוש נקבעת בהתאם להיצע וביקוש ועל פי רמת התחרות במנוע החיפוש.

כציד תוכל לשלוט על תקציב הקמפיין?: אין סכום מינימום להתחלת פרסום ובאפשרותך לקבוע את סכום הפרסום היומי שלך. תוכל לשנות סכום זה בכל עת. כמו כן, ניתן בכל עת לקבל דוחות מפורטים אודות ביצועי מסע הפרסום בגוגל, לערוך שינויים ושיפורים, לעצור או להתחיל מחדש את הפרסום.

השובר יאפשר לך לפרסם בגוגל ולמשוך לקוחות פוטנציאלים רבים במיידי >> לקבלת קופון צור קשר 

יתרונות הפרסום הממומן של Google עם פרסום ממומן בגוגל תוכל להגיע לאנשים שמחפשים בדיוק את מה שאתה מציע. כיצד זה עובד? המודעה שלך מוצגת בפני גולשים שכבר מחפשים את סוגי המוצרים והשירותים שאתה מציע. לכן, עליך לפרסם מודעות רלוונטיות לדף הנחיתה אליו הגולשים יגיעו ברגע שיקליקו על המודעה.

בנוסף, תוכל לבחור באילו אתרים תרצה להציג את המודעה שלך ולהגדיר נתונים דמוגרפים נוספים כגון אזורים גיאוגרפים (מדינות, ערים או אפילו שכונות), גילאים, מין, תחומי עניין ועוד.

עם קמפיין ממומן בגוגל תוכל לשלוט על התקציב שלך תוך 'מתן הצעות מחיר לקליק'. PPC- Pay per Click גוגל מחייב את חשבונך אך ורק כאשר מישהו מקליק על המודעה שלך. תוכל לבחור מבין מספר האפשרויות למתן הצעות מחיר. כמו כן, אתה מחליט מה הוא התקציב החודשי שברצונך להשקיע ולעולם לא תחויב יותר מסכום זה. תוכל בכל רגע נתון לעצור, להשהות או למחוק קמפיין ממומן בגוגל.

תוכל לראות בזמן אמת את תוצאות המודעות ומילות החיפוש ולהשתמש במידע זה כדי לשפר את ביצועי הקמפיין. נתוני הקמפיין הם אודות מספר הלקוחות שהגיעו לאתר שלך דרך המודעות, בעקבות מילות החיפוש (קמפיין ברשת החיפוש) או בעקבות גלישה באתרי תוכן (קמפיין ברשת המדיה).

היעזרו בכלים החינמים של גוגל AdWords כדי לערוך ולשפר ביצועי הקמפיין, להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאלים שיצרו קשר עם העסק שלך.

כיצד תוכלו לשפר את ביצועי הקמפיין?

 צרו קמפיין נפרד לרשת המדיה ורשת החיפוש

בנו קבוצת מודעות לכל קטגורית מוצרים/שירותים

בחרו מילות מפתח על ידי הכלי החינמי של גוגל מתכנן מילות מפתח

צרו רשימות לתהליך רימרקטינג Remarketing ע"מ שגוגל תפנה את המודעות למבקרים שבילו באתר בעבר

בחרו את הביטויים הרלוונטיים ביותר עבור הקמפיין 

כתבו מודעות המכילות את מילות החיפוש

כתבו מספר מודעות שונות לכל קבוצה

כתבו מודעות עם הנעה לפעולה

בדקו נתוני הקמפיין CTR, מספר חשיפות, מספר הקלקות, % המרה, עלויות ועוד.

אופטימיזציה לקמפיין (שיפור ביצועים בהתאם לנתונים) תאפשר לכם לקבל תוצאות טובות יותר והחזר על השקעה.

צרו קשר עכשיו או התקשרו 073-7373032 לשיווק באינטרנט עם תוצאות 

כישורים

פורסם ב

אפריל 10, 2018