עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים
 

עיצוב ובניית אתרים 

 

עיצוב ובניית אתרים באינטרנט (אתר תדמית, אתר מסחרי או אתר שיווקי לקמפיין ממוקד) הם חלון הראווה של העסק. גורמים רבים נלקחים בחשבון בעיצוב ובניית אתרים משלב בניית הקונספט השיווקי, דרך מבנה האתר ועד התכנים. כל שלב הנו חלק אסטרטגי בפני עצמו להצלחת השיווק באינטרנט אשר נמדדת באיכות התנועה שיוצרים באתר וכן בהנעה לפעולת הרשמה או רכישה במהלך הגלישה.

עיצוב ובניית אתרים נותנים מענה לשלושה פרמטרים עיקריים שהם:
  • מיתוג ומטרות העסק
  • גלישה נכונה ללקוחות הגולשים באתר
  • מנועי חיפוש לקידום האתר
בטרם מתחילים בתהליכי עיצוב ובניית אתרים (אתר תדמית, אתר מסחרי או אתר שיווקי לקמפיין ממוקד) עלינו לענות על מספר שאלות אסטרטגיות:
מה הן המטרות והיעדים בטווח הקצר והארוך? מי קהלי היעד? מי המתחרים? כיצד אנו רוצים להיתפס בעניי הלקוחות? מה עלינו לחזק בעסק?… אפיון עסק ואפיון הסביבה העסקית נותנים לנו את הבסיס לתרגם את המסרים לגרפיקה, למבנה האתר ולמסרים השיווקיים לצד התכנים.
 
ניווט וגלישה ידידותית ללקוחות – לקוח חדש מגיע אל חלון הראווה שהוא דף הבית. אם ב-10 השניות הראשונות הגולש אינו מבין מה האתר מציע לו או שהגולש אינו מבחין בפתרונות שיש לאתר להציע לו, גורלו לצאת למצוא את הפתרון באתר אחר וגורלך להפסיד לקוח פוטנציאלי חדש. ניווט נכון דורש חשיבה שיווקית כשהיא בהתאמה מלאה למטרות העסק. המטרה שלנו היא להציג בבירור את הפתרונות ללקוחות ולהניע את הגולשים לפעולה באתר.
מנועי החיפוש וקידום האתר –  יש לך אתר עם חלון ראווה מזמין, גרפיקה מושכת, מסרים שיווקיים ותכנים בעלי ערך מוסף ועדיין לא רואים תנועה באתר?
מנועי החיפוש מכתיבים לנו כיצד לבנות את האתר בהיבט הטכנולוגי. אתר שאינו מיועד לקידום אורגני במנועי החיפוש לא יוכל לעולם לקבל חשיפה מבלי להזרים הרבה מאוד כספים בפרסום הממומן. אתרים בעלי קוד נקי בנוסף לרכיבים לקידום אורגני SEO מאפשרים תהליך קידום וחיסכון כספי בטווח הארוך.
 
כתיבה שיווקית ותכנים לצורך קידום הם גם חלק מאסטרטגית קידום האתר. על ידי כלים מקצועיים אנו בוחנים את איכות התכנים בהקשר למילות המפתח שאנו מגדירים לקידום האתר במנועי החיפוש. כתיבת תכנים למטרות SEO מתבצעת לאחר אבחון קפדני על רמת הפופולריות של מילות החיפוש.
הייחודיות שלנו בתהליך בניית אתרים הוא ערך המוסף שלכם בתוצאות השיווק.
 
אתר האינטרנט שלכם נבנה על בסיס:
 אסטרטגיית שיווק בהתאם למטרות ויעדי העסק
טכנולוגיות לניהול אינטראקציה מורחבת עם הגולשים
טכנולוגית SEO לקידום אורגני של האתר
קריאטיב עם גרפיקה שמעבירה מסרים וקופירייטינג שמניע לפעולה
ניתוח סטטיסטיקות למדידת אפקטיביות ושיפור התוצאות
צרו קשר או התקשרו 073-7373032 לשיווק באינטרנט עם תוצאות 
כישורים

פורסם ב

אפריל 10, 2018